RN73H1JTTD46R4F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD46R4F50
JLCPCB Part #
C4059469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS