RN73H1JTTD4642A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4642A10
JLCPCB Part #
C3998900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS