RN73H1JTTD4642A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4642A05
JLCPCB Part #
C4232715
Description
100mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS