RN73H1JTTD4640F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4640F25
JLCPCB Part #
C4018222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS