RN73H1JTTD4640C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4640C25
JLCPCB Part #
C4226214
Description
100mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS