RN73H1JTTD4640A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4640A25
JLCPCB Part #
C3935921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS