RN73H1JTTD4593F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4593F100
JLCPCB Part #
C3948029
Description
100mW 459kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS