RN73H1JTTD4592C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4592C10
JLCPCB Part #
C4167426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS