RN73H1JTTD4592B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4592B10
JLCPCB Part #
C4074228
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS