RN73H1JTTD4591D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4591D25
JLCPCB Part #
C4274764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS