RN73H1JTTD4591B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4591B25
JLCPCB Part #
C3955537
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS