RN73H1JTTD4590D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4590D25
JLCPCB Part #
C4063469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 459Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS