RN73H1JTTD4590D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4590D100
JLCPCB Part #
C3990110
Description
100mW 459Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS