RN73H1JTTD4533B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4533B50
JLCPCB Part #
C4230916
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS