RN73H1JTTD4532D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4532D100
JLCPCB Part #
C4091013
Package
0603
Description
100mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS