RN73H1JTTD4532C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4532C50
JLCPCB Part #
C4277753
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS