RN73H1JTTD4532B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4532B50
JLCPCB Part #
C4172722
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS