RN73H1JTTD4530A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4530A25
JLCPCB Part #
C4027451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS