RN73H1JTTD4482A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4482A10
JLCPCB Part #
C3927818
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS