RN73H1JTTD4481F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4481F50
JLCPCB Part #
C4118535
Package
0603
Description
100mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS