RN73H1JTTD4481F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4481F25
JLCPCB Part #
C4146675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS