RN73H1JTTD4480F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4480F50
JLCPCB Part #
C4054621
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS