RN73H1JTTD4422D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4422D10
JLCPCB Part #
C4108246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS