RN73H1JTTD4421F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4421F50
JLCPCB Part #
C4102392
Description
100mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS