RN73H1JTTD4420F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4420F50
JLCPCB Part #
C3925546
Description
100mW 442Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS