RN73H1JTTD4420B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4420B10
JLCPCB Part #
C3992299
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS