RN73H1JTTD43R7F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD43R7F100
JLCPCB Part #
C4025075
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS