RN73H1JTTD43R7D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD43R7D50
JLCPCB Part #
C4177966
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS