RN73H1JTTD43R7D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD43R7D100
JLCPCB Part #
C4002827
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS