RN73H1JTTD43R2C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD43R2C50
JLCPCB Part #
C4168475
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS