RN73H1JTTD43R2B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD43R2B25
JLCPCB Part #
C4159809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS