RN73H1JTTD4373D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4373D50
JLCPCB Part #
C4258954
Description
-55℃~+155℃ 100mW 437kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS