RN73H1JTTD4373C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4373C25
JLCPCB Part #
C4316732
Description
100mW 437kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS