RN73H1JTTD4372D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4372D100
JLCPCB Part #
C3966618
Description
100mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS