RN73H1JTTD4370D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4370D10
JLCPCB Part #
C3981842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS