RN73H1JTTD4370A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4370A05
JLCPCB Part #
C4252154
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS