RN73H1JTTD4321F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4321F10
JLCPCB Part #
C4078006
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS