RN73H1JTTD4321A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4321A10
JLCPCB Part #
C4350138
Description
100mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS