RN73H1JTTD4302A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4302A10
JLCPCB Part #
C4084185
Description
100mW 43kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS