RN73H1JTTD4301F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4301F100
JLCPCB Part #
C4125085
Description
100mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS