RN73H1JTTD4300F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4300F100
JLCPCB Part #
C4253194
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS