RN73H1JTTD4300D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4300D100
JLCPCB Part #
C4350511
Description
100mW 430Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS