RN73H1JTTD4300B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4300B10
JLCPCB Part #
C4134903
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS