RN73H1JTTD42R2B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD42R2B50
JLCPCB Part #
C4259028
Description
100mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS