RN73H1JTTD4273C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4273C50
JLCPCB Part #
C3939138
Description
-55℃~+155℃ 100mW 427kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS