RN73H1JTTD4272C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4272C10
JLCPCB Part #
C4146751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS