RN73H1JTTD4271A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4271A05
JLCPCB Part #
C4350948
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.27kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS