RN73H1JTTD4270F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4270F25
JLCPCB Part #
C4162201
Description
-55℃~+155℃ 100mW 427Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS