RN73H1JTTD4270C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4270C25
JLCPCB Part #
C4223888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 427Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS