RN73H1JTTD4221F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4221F25
JLCPCB Part #
C3998139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS